Kulturg 2010

2010 on puhtalt minu aasta:

Juhtumik:

02.01 – oleng Zavoodis ja Genis
o3.01 – tutvumine Teatritehase keldriga
04.01 – erandkorras tööpäev toimetuses!
04.01 – tuletõrjeõppus ja hügieenikoolitus Genis
05.01 – tagasi Rumeeniasse!
06.01 – welcome home pidu meie pool
07.01 – Ukraina jõulud meie pool
08.01 – GG õhtu tüdrukute pool
09.01 – Jordan 23! meie pool, Goblinis, El Commandantes
11.01 – Vanessa ärasaatmine Care Cu Beres
12.01 – oleng O’Haras ja Timisoreanas
13.01 – oleng meie pool
14.01 – 2VT Codleas
15.01 – 2VT Codleas ja Bredatis
15.-17.01 – BRASOV!!!
17.01 – Dracula loss Branis
18.01 – Ben 23! poiste pool
18.01 – tüdrukute õhtu tüdrukute pool
19.01 – filmiõhtu meie pool
20.01 – filmiõhtu meie pool
21.01 – keskkoolipäev Piperas
22.01 – palinka-varjuteatripidu meie pool
23.01 – väikemeeste töötuba tüdrukute pool
23.01 – horrorfilmiõhtu poiste pool
26.01 – filmiõhtu meie pool
29.01 – Jaapani teemaõhtu meie pool
30.01 – Stefan 24! Oleng tüdrukute pool
31.01 – filmiõhtu meie pool

01.02 – filmiõhtu tüdrukute pool
02.02 – filmiõhtu meie pool
03.02 – prantsuse õhtusöök meie pool
04.02 – Pedro 30! Caru cu Beres ja Goblinis
05.02 – filmiõhtu meie pool
07.02 – esimesed Bukaresti talimängud Tineretului pargis
07.02 – filmiõhtu meie pool – ja mitte ainult
08.02 – filmiõhtu meie pool
10.02 – pardimängupõrgu meie pool
14.02 – filmiõhtu meie pool
15.02 – teambuilding baaris 1974 ja Club A-s
16.02 – Pedro ärasaatmine baaris 1974
17.02 – filmiõhtu poiste pool
18.02 – filmiõhtu poiste pool
20.02 – kontsert La Fabricas ja pidupidu Controlis
21.02 – filmiõhtu meie pool

01.05 – rannahooaja avamine Vama Veches
03.05 – Michi sünnipäevapidu tüdrukute pool
05.05 – meestepäev! Tasuta kontserdidParcul Copiiloris
06.05 – õlikäevõrude töötuba tüdrukute pool
09.05 – Aici-Acolo workshop Parcul Carolis + crepid tüdrukute pool
11.05 – piimakokteilid poiste pool
14.05 – varjuteatri-oleng meie pool
15.05 – muuseumiöö ajaloomuuseumis
17.05 – Felix 24! Sinu lemmikpahalane?
19.05 – origamikonkurss Balcescus
24.05 – valge piknik Herastrau pargis
29.05 – arhitektide ball – seitse surmapattu
30.05 – lastepäev kahes pargis

01.06 – kanna-kleiti-päev
03.06 – Calarasi!
05.06 – pingpongipidu Bukarestis
10.06 – COLDPLACE The Silver Churchi
12.-14.06 – üüriautoga mere ääres ja mudavulkaanide manu

03.07 – varjuteater ajaloomuuseumis
03.-06.07 – Vama Veche
06.-10.07 – Istanbul
12.-15.07 – Arad!
16.07 – Hispaania oleng
17.07 – Aici-Acolo ajaloomuuseumis
17.-18.o7 – Vama Veche

06.08 – GEN-ITALIANO Genklubis
07.08 – EVS lahkumiseelne koolitus Tallinnas
14.08 – Ööklubi: joo end täis Genklubis
18.08 – DRAAMAjaur Triinu juures
19.08 – BRITPOPURRII Genklubis
21.08 – Ööklubi: tantsi end surnuks Genklubis
22.08 – Tehase koristustalgud Genklubi hoovis
26.08 – EESTI POP Genklubis
28.08 – Ööklubi: sebi kedagi Genklubis
30.08 – Genklubi uue hooaja avapidu Genklubis

06.-12.09 – DRAAMA 2010
06.09 – DRAAMAklubi
07.09 – DRAAMAklubi
08.09 – DRAAMAklubi
09.09 – DRAAMAklubi + jazz
10.09 – Vastik Disko Genklubis
11.09 – DRAAMA lõpupidu Genklubis
17.09 – Kommunikatsiooniosakonna sügisseminar Ahja jõel
24.09 – Subkultuuride seminar Genklubis
29.09 – MICHEAL LEARNS TO KNOCK Genklubis

01.10 – Life Is A Cabaret Genklubis
12.10 – Tudengifilm 2010 Ekraanis
13.10 – Tudengiteater 2010 Athena keskuses
14.10 – Tudengibänd 2010 Sõbra majas
16.10 – Sushi goes to Krypt Herne tänaval ja Kirjanike Majas
17.10 – Markuse ja Tormi ärasaatmispidu Taara puiesteel
20.10 – WANTED 1.0 Genklubis
21.10 – Erki Pärnoja ja Mainekk Genklubis
21.10 – Animal Drama klubis Plink Plonk
22.10 – Ahto ja Risko peavad sünnipäeva Õpetajate tänaval
23.10 – Johannese katsikud Pärnumaal
27.10 – AFTERTEATER PARTY Genklubis
30.10 – Laura-Liisa sünnipäev Narva maanteel
31.10 – Muddha Bhunk: Halloweeni-eri Genklubis

02.11 – Sahtlist välja! esimene lugemine (Kerli Adov “Doktor Dracula”) Genklubis
03.11 – Animated Dreams/Sleepwalkers  tulevad külla! Genklubis
04.11 – Ain Agan & Oleg Pissarenko Genklubis
05.11 – Bänger Genklubis
06.11 – John Stuart Mill, Mimicry ja DND Genklubis
06.11 – Popidiot klubis Plink Plonk
07.11 – joome šampust! Laua all! vol1
8.-15.11 – ITAALIA!
15.11 – joome šampust! Laua all! vol2
17.11 – geniaalne kolmapäev Genklubis
19.11 – Virge peab sünnipäeva Crepis
19.11 – Bashment Genklubis
20.11-24.11 – Sleepwalkers Tallinnas Kanuti Gildis ja Von Krahlis
24.11 – Animal Drama plaadiesitlus Genklubis
25.11 – iLife Party Genklubis
26.11 – Tartu PÖFFi avapidu Genklubis
27.11 – Ziitamun 1.o Genklubis

Kinoteek:

01.01 – Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
01.01 – Renaissance Man
04.01 – Harry Potter and the Chamber of Secrets
05.01 – Harry Potter and the Half-Blood Prince
05.01 – The Golden Compass
06.01 – My Blueberry Nights
07.01 – Harry Potter and the Order of the Phoenix
07.01 – The Notebook
08.01 – Velvet Goldmine
13.01 – I’m Not There
14.01 – Inglorious Basterds
18.01 – Hitchhiker’s Guide to the Galaxy
19.01 – Bom Yeoreum Gaeul Gyeoul Geurigo Bom
20.01 – 21 Grams
24.01 – Midnight Meat Express
24.01 – Lesbian Vampire Hunters
26.01 – Slumdog Millionaire
29.01 – The Legend of 1900
30.01 – Hot Fuss
31.01 – Thunder Breath
31.01 – Duke Nukem Endgame
31.01 – 500 Days of Summer

01.02 – 100 Feet
01.02 – Wanted
02.02 – Donnie Darko
03.02 – Thunder Breath
05.02 – Vertigo
07.02 – Cool Rides
07.02 – Big Stan
08.02 – A Fish Called Wanda
09.02 – S. Darko
14.02 – Little Ashes
17.02 – The Fall
18.02 – The Nines
19.02 – The Informant
26.02 – Public Enemies

07.03 – La Jetée
07.03 –
10.03 – Alice In Wonderland
17.03 – Remember Me
24.03 – Alice In Wonderland
25.03 – Up In The Air
27.03 – Thunder Breath
28.03 – Nimed Marmortahvlil
30.03 – Mina olin siin
31.03 – Sügisball

13.04 – New Moon
14.04 – Hurt
14.04 – The Invisible
22.04 – Klass
24.04 – Nosferatu
26.04 – Beauty and the Briefcase
28.04 – She’s out of My League
29.04 – Kick-Ass

19.05 – Robin Hood
22.05 – Hot-tub Time Machine
24.05 – The Moon
28.05 – The Diary Of A Whimpy Nerd
28.05 – Forks: The Saga Of The Town

11.08 – Adam
12.08 – Emmanuelle

01.09 – Vampires Suck!
13.09 – Inception

09.10 – Enter The Void
12.10 – Põrgu ekspress
12.10 – Parim enne on möödas
12.10 – Malle hilinemine
12.10 – Eksperiment
12.10 – Amontillado
12.10 – Õige tudeng teeb stuudiumi jooksul…
12.10 – Hääletaja
12.10 – Ninja
12.10 – Tort

20.11 – Koolja
20.11 – Krantsid
20.11 – Tõuteadur
20.11 – Suurde avarusse
20.11 – Sügismees
21.11 – Minu laialdased teadmised liblikapüüdmisest
21.11 – Saatana vodevill
21.11 – Üksi kaks
21.11 – Oleg
21.11 – Auk

+ sarjad nagu…
…Beautiful People
…Bleach
…Gossip Girl
…Lost
…Pandora Hearts
…Skins
…The O.C.

Lugemik:

Tite Kubo “Bleach”

Teatriteatmik:

03.01 – “Kummitus masinas” – EMTA Lavakunstikool

23.02 – “11” – U.N.A.T.C.

25.03 – “Made In Romania” – PassePartout D.P.

01.04 – “Tango” – U.N.A.T.C.
17.04 – “Femeie din Manhattan” – U.N.A.T.C.

04.09 – “Quevedo” – Teater Vanemuine
07.09 – “Kes kardab Virginia Woolfi?” – NO
07.09 – “Ühtne Eesti Suurkogu” – NO
08.09 – “Hecuba pärast” – Tallinna Linnateater
09.09 – “Ma armastasin sakslast” – Tallinna Linnateater
11.09 – “Kuningas Lear” – Von Krahli Teater
12.09 – “Caligula” – iraanlased
15.09 – “Ird, K.” – Tartu Uus Teater
24.09 – “Kokku tulek” – Vallo Kirs (Noorte Teatritehas meets TÜVKA)

05.10 – “Pärmi Jaagu unenägu” – Tartu Uus Teater
13.10 – “…konn” – Tartu Üliõpilasteater
13.10 – “Impro” – Tõrva kultuurumaja näitering
13.10 – “Kes must siis saab?” – Noorte Teatritehas
17.10 – “Minu elu ilma minuta” – Noorte Teatritehas
25.10 – “Suur maalritöö” – Tartu Uus Teater

16.11 – “Sinised kilesussid jalas” – Hansahoovi Teater
21.11 – “TÜRGI OAD ehk Armastuslugu Eesti moodi” – Oma Lava

Advertisements

One thought on “Kulturg 2010

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s