Kulturg 2009

AD 2009 on aga hoopis selline:

Juhtumik:

01.01 – oleng Genialistide klubis
02.01 – oleng Genialistide klubis
03.01 – Markuse ja Miko sünnipäevad Genialistide klubis
08.01 – Teatritehase juhatuse kriisikoosolek Genialistide klubis
12.01 – Phaetoni esikas Genialistide klubis
14.01-07.02 – kauaoodatud tripp USA-s

07.02 – Genialistid kolisid Tallinnasse Kanuti gildis
07.02 – Genialistid kolisid Tallinnasse Kuku klubis
08.02 – tagasituleku-rummiõhtu oma kodus
10.02 – ajakirja ilmumise tähistamine UT toimetuses
10.02 – tagasituleku-slaidisõu Genialistide klubis
11.02 – valge klaveri saabumine Tartu Ülikooli peahoonesse
12.02 – “Elude” esikapidu Genialistide klubis
13.02 – Miko ärasaatmispidu Genialistide klubis
14.-15.02 – Tudengite teatripäevad Viljandis
15.02 – filmiõhtu Genialistide klubis
19.02 – filmiõhtu Genialistide klubis
20.02 – Vastik Disko pärmivabrikus
24.02 – vastlapralle pühal mäel ja Heleni juures
25.02 – Vallo ja Heli ärasaatmispidu Marko juures
27.02 – valge leht

01.03 – massikas Raeplatsil
02.03 – uisutamine Lauluväljakul
03.03 – ümbermajareis Ecoprindis
06.03 – 7. lend Viljandis
12.03 – Tiit Ojasoo Tartu Ülikoolis
13.03 – sünnipäevapralle omas kodus
14.03 – Vaiko Eplik ja Eliit Athena keskuses
15.03 – mitteametlik fotokooli välipraks Jõhvis
18.03 – vanim tudeng Pärnumaal
19.03 – intervjuu Eesti Raadiole
20.-22.03 – Teatritehase teatritalgud Sõbra majas
20.03 – avapidustused Genialistide klubis
21.03 – hea muusika pidu Genialistide klubis
22.03 – Mailaul Genialistide klubis
27.03 – Thief Genialistide klubis
28.-29.03 – Tartu kooliteatrite festival Sadamateatris
28.03 – Myyrilille täika + pidu Genialistide klubis

03.-05.04 – Kooliteatrite vabariiklik festival Athenas
03.04 – Ülelinna reggaedisco Genialistide klubis
04.04 – Seksound goes Kiletron Genialistide klubis
05.04 – must leht
06.04 – mingi asi Genialistide klubis
09.04 – mingi asi Genialistide klubis
üsna pikalt JAFF
11.04 – Orelipoiss Genialistide klubis
14.04 – The Nymph, Aides jms Genialistide klubis
16.04 – Geeniuse elu esikapidu Genialistide klubis
18.04 – EHL-i aastakoosolek Tallinnas
20.04 – Richardi sünnipäeva-fotosessioon Genialistide klubis
24.04 – semestri esimene koolipäev ülikooli peahoones
25.04 – Supilinna päevade aftekas Genialistide klubis
28.04 – Bonzo & Tõun ning Mustrid Genialistide klubis

29.04-09.05 – *irvitab laialt*
09.05 – väike Welcome Home pralle Lennarti juures
15.05 – Köök ja Maikameikers Genialistide klubis
16.05 – Eurovision mocking-party Lennarti juures
17.05 – Sahtlist välja! Drakadeemia-eri Genialistide klubis
19.05 – “veiniõhtu” Kadri juures
20.-21.05 – teatrilennumaraton ETV arhiivis
22.05 – kohtumine uue üliõpilasesindusega kommunikatsiooniosakonnas
22.05 – teeõhtu Kadri juures
23.05 – muusika sõpradele Genialistide klubis
29.-31.05 – peresünnipäevanädalavahetus Pärnumaal

01.06 – a month anniversary :)
01.06 – lastekaitsepäev Tartus
02.06 – Teater TREFF Tallinnas
05.06 – kommosakonna väljasõit maale
06.-07.06 – Silla talu annual pralle Silla talus
08.06 – Figo matused Allani juures maal
10.06 – Roskilde miiting Genialistide klubis
10.06 – filmiõhtu Lennarti juures
15.06 – Tormi sünnipäev Genialistide klubis
17.-20.06 – Euroopa kultuuripealinna tripp Vilniusesse ja tagasi
20.06 – the end of the world as I know it
21.06 – kainuse lõpplahendus Ännely juures ja Emajõe ääres
23.06 – Lennarti erisünnipäev jumal-teab-kus
27.06-05.07 – ROSKILDE Taanis

11.-12.07 – Merisalu suguvõsa kokkutulek Tõstamaal
17.07 – Genialistide ratsaklubi kuskil pärapõrgus
23.07 – kirjanduskohvik Genialistide klubis
25.07 – klaveri kolimine/tähistamine Annelinnas
27.07 – tangohäng genialistide klubis
31.07 – ANIMEPIDU Genialistide klubis

01.08 – vanaema sünnipäevapidu Vokas
06.08 – BRITI MUUSIKA ÕHTU Genialistide klubis
07.08 – Vaiko Eplik Genialistide klubis
08.-10.08 – EVS koolitus Tallinnas
10.-15.08 – TartuFF Tartus
13.08 – Joomise ja hooramise hukatuslik võlu Genialistide klubis
14.08 – Frankie Says Relax Genialistide klubis
15.08 – Dora Bleu genialistide klubis
16.08 – improfilmiõhtu Genialistide klubis
17.08 – ülisürr tantsulka Genialistide klubis
18.08 – testament Tallinnas
19.08 – vanemate pulma-aastapäev
20.08 – kohvikukontsert Genialistide klubis
21.08 – Pikelet Genialistide klubis
22.08 – ELU NAGU FILMIS Genialistide klubis
23.08 – saun Emajõel

27.08 – “Miljard aastat enne maailmalõppu” esikapidu + Adeele, Kristiani ja Vallo lahkumispralle Genialistide klubis
28.08 – HMÕ Genialistide klubis
29.08 – Myyrilille täika ja second hand disko Genialistide klubis
30.08 – GenKlubi korrastustalgud vol1 Genialistide klubis
31.08 – GenKlubi korrastustalgud vol2 Genialistide klubis

05.-12.09 – DRAAMA teatrifestival Tartus
12.09 – Animepidu/DRAAMA lõpupeo afterparty Genialistide klubis

01.10 –  10 kuuks Rumeeniasse
04.-10.10 – on-arrival training Predealis
31.10 – Halloweenipidu tüdrukute juures

Kinoteek:

01.01 – Twilight
03.01 – Twilight – The Puppet Saga
03.01 – Charlie the Unicorn Part 2
03.01 – Harry Potter and the Goblet of Fire
04.01 – Bedtime Stories
05.01 – Twilight
05.01 – Harry Potter and the Goblet of Fire
09.01 – The Haunted Airman
09.01 – The Bad Mother’s Handbook
??.01 – Inkheart
??.01 – Underworld 3

03.02 – Revolutionary Road
13.02 – Twilight
15.02 – Kung Fu Hustle
15.02 – You Don’t Mess With The Zohan
17.02 – The Bad Mother’s Handbook
17.02 – The Haunted Airman
17.02 – The Nines
19.02 – Flushed Away

22.03 – The Dragon Hunters

03.04 – Holiday
04.04 – Twilight
08.04 – Knowing
08.04 – Kafuka Inaka Isha
08.04 – Hoshi-no koe
08.04 – Push
09.04 – Race to the Witch Mountain
10.04 – Aachi-wa Ssipak
13.04 – Desu Noto
14.04 – Desu Noto: Last Name

13.05 – Twilight
15.05 – Angels and Demons
19.05 – The Boat that Rocked
22.05 – 17 Again
26.05 – 30 Days of Night

01.06 – Star Wars
03.06 – Ghosts of Girlfriends Past
10.06 – Bleach: Memories of Nobody
10.06 – Billy Elliot
16.06 – The Corpse Bride
16.06 – Beautiful Bitch
18.06 – Krabat
20.06 – Independence Day

06.07 – 300
06.07 – Almost Famous
07.07 – Along Came Polly
07.07 – Hancock
08.07 – The Cinderella Story
08.07 – He’s Just Not That Into You
08.07 – Sweeny Todd
08.07 – Battlestar Galactica
20.07 – Ice Age 3
24.07 – How to Be
25.07 – Harry Potter and the Half-Blood Prince

10.08 – Twilight
10.08 – Tandoori Love
11.08 – Nunta muta
12.08 – Moscow, Belgium
13.08 – The Boondock Saints
16.08 – The Hangover
16.08 – Ice Age 3
16.08 – Monsters vs Aliens
16.08 – Kung Fu Panda
26.08 – Tales from the EarthSea

12.09 – Good Will Hunting

26.10 – Vanity Fair

06.11 – The Color of Magic 1
07.11 – The Color of Magic 2
14.11 – Ils
14.11 – The Strangers


27.12 – Püha Tõnu kiusamine
30.12 – New Moon
30.12 – The Boat That Rocked

+ sarjad nagu…
…Beautiful People
…Black Books
…Bleach
…Gossip Girl
…The O.C.

Lugemik:

Stephenie Meyer “Midnight Sun”
Stephenie Meyer “Host”
Tite Kubo “Bleach 1”
Stephenie Meyer “Twilight”
Stephenie Meyer “New Moon”
Stephenie Meyer “Eclipse”
Stephenie Meyer “Breaking Dawn”
Voldemar Peil “Lavakujunduse sünd”
Isaac Asimov “Asum”
Oscar Wilde “The Complete Collection of Short Stories”
Lord Byron “Love Poems”
Catherine Hardwick “The Director’s Notebook”
Tite Kubo “Bleach”
J.K. Rowling “Harry Potter ja tarkade kivi”
Stephenie Meyer “Päikesevarjutus”

Teatriteatmik:

11.02 – “Phaeton” (läbimäng) – Noorte Teatritehas
12.02 – “Phaeton” – Noorte Teatritehas

09.02 – “Elud” (proov) – Tartu Uus Teater
10.02 – “Elud” (proov) – Tartu Uus Teater
14.02 – “Naljad armastusest” – Tartu Üliõpilasteater
14.02 – “Invasioon!” – T-Teater
14.02 – “TõdeJaÕigus vol.1” – K-äng2
14.02 – “Tuhkatriinumäng” – Üllar
15.02 – “Aabitsa kukk” – RU 309
15.02 – “Liblikapüüdjad” – TÜ Viljandi kultuuriakadeemia huvijuhid
15.02 – “Phaeton” – Noorte Teatritehas
26.02 – “Elud” – Tartu Uus Teater
28.02 – “Look! Look!”

05.03 – “Loss” – Vanemuine
25.03 – “Viimased korraldused neile, keda ma kunagi armastanud olen” – Tartu Uus Teater
29.03 – “Armastus vähendab naiste peenust ja suurendab meeste oma” – HTG 66/Noorte Teatritehas
29.03 – “Kärbsed” – Tartu Descartes’i Lütseum
29.03 – “Sõprus” – Uru Noorteteater
29.03 – “Pisike raamat, palju kära” – Teleaktiivne Korrastusmees
29.03 – “Sel päeval kell viis. Nelikümmend aastat vahet” – HTG 11. klasside näitering
29.03 – “Ausa inimese maja” – Mõrvarorav Kapiitlisaalis
29.03 – “Kolm tilka verd” – Uru Noorteteater
29.03 – “Üles taevasse” – Tartu Koolirahva Teatriselts

04.04 – “Kahe maailma vahel” – Loominguline Trio
04.04 – “Pööning” – Noorte Eksperimentaalteater
04.04 – “Õnnest ja ebaõnnest” – Debüüt
04.04 – “10/12” – Kärdla Kultuurikeskuse näitering
04.04 – “Imaginaarne eksistents” – Tallinna Reaalkool
04.04 – “REC/DELETE” – Rudiment
04.04 – “Loss” – Vanemuine
05.04 – “Armastus vähendab naiste peenust ja suurendab meeste oma” – HTG 66/Noorte Teatritehas
05.04 – “Second Land” – Renate Valme
07.04 – “Erak ja kuuevarbane” (proov) – Noorte Teatritehas
20.04 – “Geeniuse elu” – Tartu Üliõpilasteater
21.04 – “Erak ja kuuevarbane” (proov) – Noorte Teatritehas

03.05 – “Aga Zaryan Umiera Piekno” – Krakow Filharmonia
08.05 – “Fo(u)r Stages” – A&J Studio
12.05 – “Mileniul Trei, Mileniul Dragostei” – Silver Church Club
17.05 – “Erak ja Kuuevarbaline” – Noorte Teatritehas

02.06 – “PUPPUTOPIA” – Turku, Sankt Peterburi ja ühe Saksamaa teatrikooli tudengid
02.06 – “Why Does the Child Boin in Polenta” – Londoni Ülikooli kõne- ja draamakooli nukuteatritudengid
02.06 – “Armastus vähendab naiste peenust ja suurendab meeste oma” – HTG 66/Noorte Teatritehas
04.06 – “Theised” – TÜVKA 7. lennu diplomilavastus

27.08 – “Miljard aastat enne maailmalõppu” – Noorte Teatritehas
27.08 – “Kajakas” – Noorte Teatritehas
30.08 – “Erak ja Kuuevarbaline” (taastusproov) – Noorte Teatritehas

05.09 – “Unenägu” – Kuressaare Linnateater
06.09 – “Detektiiv Lotte” – Vanemuine
06.09 – “Armastus vähendab naiste peenust ja suurendab meeste oma” – HTG66
06.09 – “Ohvrit mängides” – Tallinna Linnateater
08.09 –  “Misantroop” – VAT Teater
08.09 – “Dekaloog” – Utopia
09.09 – “Kuidas seletada pilte surnud jänesele” – NO83
09.09 – “Pea vahetus” – NO82
10.09 – “Mängurid” – Eesti Nuku- ja Noorsooteater
10.09 –  “Börs ja Börsitar” – Ugala
11.09 – “Vaikuse hääl” – Riia Uus Teater
13.09 –  “Vahepeatus” – MTÜ R.A.A.A.M.

29.12 – Improteater

One thought on “Kulturg 2009

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s