EMA

Ei, mitte selles mõttes, et “HOLY MOTHER OF F***! IT’S COLD!” – kuigi, mis seal salata, seda tunnet on ka olnud ja ilmateadet vaadates tuleb lihtsalt pöidlad pihku suruda ja loota, et keegi on kuskil kraadide ennustamisega ikka väga puusse pannud.

Kõnealune EMA on hoopis Eesti Muusikaauhinnad 2012 auhinnagala, mis tõotab juba eos tulla märksa läbimõeldum ja üldse parem kui tänavune R2 Aastahiti oma, mille kohta kuulsin nurinat mitmelt poolt. Alguse saab see täna õhtul Nokia kontserdimajas ja te kõik olete armsasti palutud meid TV3-st vaatama ja Laikadele pöialt hoidma, et meil homme oleks kapipealset ilus vaadata.

Edit hiljem: Suur-suur aitäh Nokia kontserdimajale, TV3-le, Eesti fonogrammitootjate ühingule ja Jägermeistrile (unustamata väga mõnusat publikut ja head seltskonda) väga laheda õhtu eest. Vaib oli hea, suurema osa auhindade jagunemisega võis täiesti rahule jääda ja üldse – kokkuvõttes väga hästi õnnestunud muusikasündmus. Ainus tõrvatilk oli Kroonika peatoimetaja oma lolli wannabe-Saagim lobaga. Aga see ei ole kellegi teise, kui ta enda süü :)


Vot nii konkreetne naine olengi seekord!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s