Heategu – check!

Meie ilus kassipreili leidis oma pärispere üles, nii et oleme nüüd Kativabad (Kati oli kiisu nimi, nagu teada saime). Vahel paneb ikka üllatuma, kui avastad, et asjad, mis peaks ja võiks toimida, seda tõepoolest ka teevad. Olime päev otsa piltide tegemise, mudimise, kuulutuse kirjutamise ja väljaprintimisega (siinkohal tuleb tunnistada Fredy tehnoloogilise taibu ülemvõimu) tegelenud ja linnas parasjagu viimast LEITUD!-kuulutust üles panemas, kui juba telefon helises ja pärast väikest vestlust selgus, et kass, kelle meie leidsime, osutus kassiks, keda teised otsisid. Kati pere oli just linnas enda KADUNUD!-kuulutusi üles panemas, kui neile jäi silma meie kuulutus. Seletamatagi selge, et kaks kassi eri plakatitel nägid täpselt samasugused välja. Saime kokku, kinnitasime kahtlusi ja kiisu sai koju tagasi.

Nüüd on kuidagi tühi tunne. Ma olen vist sünnist saadik harjunud, et kuskil on ikka mingi kurnjäuskas ja isegi kui tükk aega ühtegi sellist päris kodus jalgade ümber ei tiiruta, siis kahe päevaga sigineb veendumus, et ta peaks seda ikkagi tingimata tegema. Jäin õhtul korraks segaselt diivanipatja vaatama ja mõtlesin, et kus kass on. Ilma on veider lihtsalt. Aga no eks näis. Praegu võtame jälle rahulikult ja mõtleme pikemalt ja põhjalikumalt, et kas ja kuidas ja kui, siis millal. Järeldusi veel tegema ei maksa hakata, november on selleks natuke halb kuu (kuigi muus mõttes on see täitsa tore).

Selle nädala jooksul peaks siis lõplikult need kuupäevad ka selguma, mis ma Tallinnas veedan. Tundub, et suurem osa novembrist kuulub ikkagi NO-teatri tagaruumidele ja neis tegutsemisele. Mis aga tähendab palju sõitmist ja seda, et kõik Tallinna sugulased-tuttavad on minu suurendatud tähelepanu all. Oojaa, ma hakkan teid kõnede ja meilidega tüütama ja endale ajutist pesa otsima. Kes juba tahab ise ennast pakkuda, helistagu! Garanteerin, et võin olla väga huvitatud.


Hetkel side lõpp.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s