B-positiivne

Veel paar tundi tagasi olin ÕISi andmetel õppiv tudeng. Praeguseks ei tea, äkki on juba eksmatt kirjas. Põhjuseks õppekava täitmine täies mahus. Täna oli see n-ö koera saba, millest viimasena üle hüpata tuli. Tunne kaitsmisele minnes oli hea, isegi väga hea, mille lugupeetud komisjoni esimees suutis edukalt ära rikkuda, sest muidugi tuleb esimese ettekande ajal oma pinged stiilis “äkki me ei jõua plaanitud kellaajal lõpetada” välja elada. Teised kaitsjad imestasid ka hiljem, et mis toimus, sest teema oli huvitav ja mõned rääkisid katkestusteta pikemaltki.

Aga tühja sellest, lõputöö teenis kokkuvõttes hindeks “väga hea”, mis sest, et retsensent teatas, et tema arvates ületab tehtud töö maht bakatöö oma mitmekordselt ja pakkus hindeks “A”. Igatahes saab nüüd vabamalt hingata, sest see nali on nüüd selleks korraks läbi. Lilli ja õnnitlusi võtan vastu 20. juunil Toomemäel, algusajaks midagi 16-16.30 vahel. Päris usinad ja uudishimulikud võivad üritada end kella 15ks ajaloo muuseumi valgesse saali pressida.

Nüüd on kaks võimalust, mis edasi saab. Annan paberid uuesti sisse või siis… Ei anna. Praegu kaalun igatahes tõsiselt oma paberipatakat, sest kogemus ütleb, et kui koolist juba aastaid eemal olla, ega see sisseelamine enam väga hästi ei toimi. Jätan edasise erialavaliku igatahes hetkel veel katteloori (jah, katteloori, mitte saladuseloori) alla peitu. Kaagutan siis, kui muna on käes. Või, noh, kui paberid jälle kuskil sees on.


Tulge täna siis Geni peole. Luban endale välja teha!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s