Lõpuspurt

Mitu päeva on mööda läinud, aga keegi pole ikka veel vaevaks võtnud mulle teada anda, kuidas ja mida reedel otsustati. Ega ma selle pärast väga muretse, et mind kaitsmisele ei lubataks, sest need 104 lehekülge, mis hetkeks koos on, on juba mitmetest eelnevatel aastatel kaitstud töödest mitme kraadi võrra tugevamad. Lihtsalt oleks kena teada, mis peatükke täiendada või mida veel üle vaadata ENNE kui kell kukub ja kõvakaaneline paberväljaanne ja PDF raamatukokku toimetada tuleb.

Tegelikult on toimetamist natuke selletagi vaja teha. Lisadesse tuleb täiendusi teha ja kokkuvõte inglise keelde tõlkida. Ja igaks juhuks terve tekst uuesti üle käia, et kuskil näpukaid ega ebatäpsusi poleks. Kuigi kallis Murphy on tegus ja nagu kiuste valdab mind tohutu soov koristada-pesta-poodelda. Otsustasin, et sellest kõigest saab päeva jooksul treadi-süsteemi moodustada. Ikka nii, et kirjutan ühe saate vaatluse arvutisse ja siis luban endal ühe kapiosa korda teha ja nii edasi. Ilmselgelt distsiplineerib mind see, kui tüüp ka kodus on, palju rohkem, aga vaesel ajal peavad hiired ise endale reegleid tegema, kui kassi pole.

Peaks liblikavõrguga motivatsiooni püüdma minema, aga sellise tuulega kügeleb see vist pigem kuskil põõsa all redus ja minu vabas õhus vehklemisest poleks väga tolku. Tuleb ilmselgelt ennast kokku võtta, sest neid vabandusi, et Ailie külas on või et tüüp tahab tegelemist praegu enam paariks päevaks ei ole. Asendustegevuste otsimisele tuleb lõpp teha (kuigi tegelikult need ju ei ole asendustegevused, sest seda kõike oleks vaja nagunii teha – iseasi, kas kohe)! Või siis lihtsalt kõik ära pesta ja koristada ja nädala jagu toitu valmis vaaritada, et lihtsalt EI OLEKS midagi muud, mida teha :)


Ma arvan, et ma loobun igasuguste blogi kirjutamise tähtaegade lubamisest. Vähemalt mõneks ajaks.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s