Uus muster

Mõned on vist juba taibanud, et otsustasin oma blogi uuendamissagedust natukene muuta. Iga kolme päeva tagant tundus natuke nüri sarnast juttu ajada, nii et tegin mõned modifikatsioonid ja otsustasin, et hakkan igal neljandal päeval midagi kirjutama. Jaanus küll ilmselt nuriseb, et minust kuuleb niigi harva, aga see on parim, mida ma saan kogu selle lõputööga seotud jama taustal lubada.

Nädala alguses hakkab kuumaks minema, teisipäeva hommikul tuleb komisjoni ette astuda ja eelkaitsmiselt edasi saada. Kuulsin, et kui sinna esitatud töö just valmis ei ole (mida see ilmselt vähestel on – Maili, sina ei loe, sina ei ole meie instituudis!), siis lubatakse esialgu kaitsmisele tingimisi ja määratakse mai viimasele nädalale veel üks kohtumine, mille tarvis tuleb töö valmis saada. Ilmselt satun oma senise 35 leheküljega ka sinna punti. Aga nüüd võtan töölt õppepuhkust ja hakkan veel tublimaks, ausõna!

Kuna mulle juba kurdeti, et viimasel ajal muud ei kuule, kui lõputöö ja lõputöö, siis püüan ka muude asjadega, niipalju, kui ma raatsin seda infot jagada, teid kursis hoida. Neid muid asju saab üldiselt ühe sõnaga kokku võtta: idüll. Aga eks sinna jagu ka huvitavaid nüansse. Veetsin põhimõtteliselt terve eelneva nädala tüübi ja tema vanemate seltsis. Ja ei kurda. Täitsa tore oli ja nüüd, kui kollektiivne suurpuhastus on tehtud ja esimesed potid mulda ja seemneid täis topitud, võib ka lähitulevikus täitsa põnevaid asju juhtuma hakata.

Ega ma ju tegelikult ise mingi suur aiandustegelane ei ole, mis siis, et maal üles kasvanud ja sünnist saadik igasuguste taimepottidega toas, kasvuhoones ja õues harjunud olen. Aga märkamatult on minust saanud ekspert, kellelt oodatakse kasulikku sellekohast infot. Eks ma siis pea ennast selles suhtes ka ise harima hakkama, et mis aja tagant näiteks lehtsalatit kastma peaks ja kuidas daaliaid ümber istutada või… Noh, jah. Kuna plaanide hulgas on üsna varsti terve rõdu õitsele lüüa, siis tuleb ilmselt sellega vaikselt tegelema hakata.


Elu on huvitav. Ja seekord heas mõttes.

Advertisements

One thought on “Uus muster

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s