Koopaelanik

Eks ta tundub jah, nagu elu käiks pimedas karukoopas (tegelikult väga ilusas ja heas kohas) ja väga päevavalguse kätte teiste näha ei satugi. Aga sellele on ka täiesti loogiline seletus, sest on lõputööde hooaeg. Olengi tänavu vooluga kaasa läinud ja vihtunud meeletutes kogustes raamatuid lugeda ja kirjutada, kirjutada, kirjutada…

Praeguseks ei saa küll väga suurte tulemustega kiidelda, umbes veidi üle poole lõputööst on kirjas ja palju sisulist tööd veel teha: videote analüüs lõpetada, intervjuud teha ja lisamaterjalid arvutisse ümber lüüa.

Aga ikkagi on uhke tunne, sest eile õhtul sai täiesti viisakas variant eelkaitsmise tarvis ära saadetud. Ülikooliga on paberimajandus aetud ja võib-olla joppab selle eksterniasjaga ka piisavalt – ehk ei peagi midagi maksma. Tuleb pöialt hoida selle nimel. Sest ma arvan, et ega õppepuhkuse tasu väga palgaga võrdväärne ei ole, aga see ei muuda ju teisi kulusid väiksemaks ka. Lootus olevat lollide lohutus ja “baka” on ju teadupärast jaapani keeles “loll”, nii et seoseid leidub siin mitmeid ja mitmeid.

Järgnevate nädalate jooksul see koopaelu vist seega väga ei muutu. Ilmselt muutub see praegusest veelgi väiksemaks, sest tundub, et palgatööd maikuus küll teha ei jõua. Ja mis sa siis kesklinna ronid, kui sinna asja ei ole. Võib-olla kord-paar jõuab veel raamatukogus käia, aga ega muud põhjust nina välja pistmiseks vist tõepoolest ei leia (olgu, E või T toimuv eelkaitsmine võib küll piisav põhjus olla). Praegu vahetatakse ju Annes aknaid ka, nii et värsket õhku tuleb tuppa nii ehk naa sisse 24/7.

Samas leiab vast korra-paar nädalas ikka põhjust natuke pead tuulutada. Tänasest tuleb ju Virge tagasi Tartusse – sündmus, mida kindlasti kunagi tähistada. Reedel tuleb teha oma poolkohustuslik teise-töökoha-suts, et söögiraha teenida. Järgmisel nädalal on noorteteatrite kohtumisõhtu, mis tähendab, et öösel tuleb puldis muusikat valida. Võimalik, et ütleme siiski ka ühele nädalavahetuse-parvematkale jah-sõna. Ja siis tuleb maikuu viimane nädal, mis tähendab seda, et AILIE TULEB EESTISSE!


Pluss varsti tuleb Laikadel plaat välja – lugege hoolikalt plaadiümbrist ;)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s