Põrnikad

Kevadeks kisub jah. Nüüdseks on teine grill tehtud, katuse asemel seekord aias. Ja kanali ääres mõtteid korrastamas ja päikest võtmas on ka käidud. Otsustasin mantli tükimaks ajaks nagisse riputada, sest väljas on päike ja soojakraadid. Nii päevased kui ka õhtused ajad on sumedad ja kutsuvad jalutama. Ühel varahommikul, kui üle silla jalutasime, oli udune kevadilm kuidagi eriti nõiduslik. Puud ja tuled kasvasid otsekui eikusagilt välja. Kanali kaldal oli mul endal küll tunduvalt kindlam ja parem tunne, aga tüüp oli kogu aeg asjadest üsna vaimustuses. Can’t blame him.

Peaks ühele sellisele jalutuskäigule fotoka kaasa vedama ja tegema samasuguseid nõiduslikke pilte. Ma olen korduvalt tulede veepeegeldust vaadates sellele mõelnud, oleks aeg tegudeks ka. Terve talve jooksul ei suutnud ma kaameraga väljas toimuvat lumemöllu ja hiigelhangesid jäädvustada, kahju oleks veel ilusaid asju niiviisi mööda lasta. Ei tohi ennast niiviisi käest ära lasta, varsti ei mäletagi muidu enam, kuidas öövõtted ja avasättimised käivad. Peakski tüübile statiivi kätte andma ja jalutuskäigud eesmärgipäraseks tegema… Kõlab ju küll!

Kogemusi on viimasel ajal skaala ühest otsast teiseni olnud, aga nalja on ka saanud. Avastasin natuke aega tagasi ennast kana vannitamas. Enne seda sai seda muidugi “saunatatud” ka ohtralt ja pärast vanni ja mõnusat massaaži, nagu ma seda mudides muigasin, veel kuumemasse kohta lükatud. Esimene täiesti omapäi tehtud ahjukana sai Fredy käest igatahes kiitva hinnangu. Tundub, et lootus, et minust saab köögis ikkagi asja, on üsna tugev. Viimase viie kuu jooksul pole igatahes kaebusi tulnud ja midagi pole isegi enda hinnangul väga untsu ka läinud. Hästi vist.


Ja – nagu öeldud – viis kuud :)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s