Laika kosmosest

Karbi kirkamad kriidid on kindlasti selle juba läbi hammustanud, et täha õhtul läheb Genklubis mölluks. Laika on kosmosest alla maa peale tulnud ja üle pika aja taas Tartusse jõudnud. Seekord on tal uued sõbrad kaasas, kes keepide lehvides Saturni üle irvitada saavad. Ilma rõngata on ju suht piinlik.

Aga ilma naljata. Küte hakkab uste avanedes kella 22-st, mil DJ-puldis alustavad Helina ja Eneken. Meid näeb ja kuuleb enne ja pärast bände ja loomulikult vahepeal ka.

Kell 23 astub lavale Eesti chiprocki alusepanija ja uus täht muusikataevas, Rob Findel. Mõnusat elektro-rokki viljelevaid noori muusikuid on lavalaudadel nähtud ka sellistes ansamblites nagu Animal Drama, Playout, Viljandi Guitar Trio jt. Muuseas, bändi kitarristi, Argo Valsi, on Eesti Ekspress nimetanud selle aasta tulevikulootuseks.

Südaööl alustab Laika Virgini endise ja Animal Drama praeguse solisti Fredy Schmidti kitarriroki projekt Kosmoseratsanikud, mis sai edukad lavaristsed märtsi lõpus Sadamateatris peetud City Rockil.

Peaesinejaks on kell 01 alustav Laika Virgin, kelle debüütplaat ilmub selle aasta mai alguses. Laika Virgin on Badass Yuki kõrval ainus Eesti artist, kes on oma videoga Eesti Top 7 saates vastu pidanud rekordilised 21 nädalat (neist esikohal 8 nädalat). Nüüdseks on LV-l kaks uut solisti, keda Tartu publikule tutvustada ja mitu uut lugu, mida kohalik publik veel kuulnud polegi.

Vot selline lugu on täna. Ja seda ka veel, et 5-liikmelisele seltskonnale kehtib soodustusega grupipilet 20€ (üksikpilet 5€). Ilmselgelt tuleb nii magusa info peale kohale tulla. Muud võimalust mina küll ei näe.


Mina sain vahepeal valgustatud – nägin nunnumeetri tippu. Fredy meie kassiga.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s