Suusabaasis on tantsupidu

Viimased nädal aega on olnud kuidagi kaootiline. Igas mõttes. Vahepeal tuli öösiti pärast paari tundi kerget und lihtsalt äratuskella oodata või tekil kortse lugeda, sest ma ei tea ka, täiskuu või mingi muu s**t seis planeetide või teab, millega. Ja tööasjadega on hüplevaid teemasid nagu rebaseid. Küll on vaja asju ajada ühtede ja teiste inimestega eri väljaannete tarvis ja eri teemadel ja nendega omavahel mängida.

Baaritöö näiteks on viimasel ajal üsna suure kopa ette visanud. Kusjuures mitte niivõrd töö ise, kuivõrd kliendid või olukorrad.

Sessi ajal nädala sees midagi ei toimu ja see frustreerib natuke, kui pead üksi või kahekesi tühjas majas vähemalt kella kolmeni-neljani istuma ja siis täpselt pool tundi enne sulgemist tuleb mingi suvaline viiene seltskond jutuga “Õu, miks saal kinni on? Lööme jalaga ukse maha!” Ja sa ei saa neile öelda, et nad on ajuhälvikud.

Või siis mõned inimesed, kes… Ah, las ta jääb. Me leppisime juba Maili ja Virgega kokku, et teeme klubi. Ei tea, kas teeõhtuid ja käsitööringi hakkame tegema, aga algatuseks võiks vähemalt koos üle pika aja välja jooma minna. Või siseruumides oleks seda iseenesest mugavam teha. Väljas on ju must jää ja inimesed saavad jää- ja lumekamakatega vastu pead. Mis ei ole kena kogemus, ma usun.

Aga positiivseid asju ka. Täna õhtul on suusabaasis tantsupidu. Küll mitte selle ajalooliselt õiges ruumis, mis on nagunii külastajatele suletud, aga vanas Kalevi spordiklubi hoones küll. Aadressiks siis Magasini 5 või Lai 37taga, kaasajal rohkem tuntud kui Genialistide klubi. Tuleb sessipausi tähistada ja head muusikat kuulama tulla, ega muud midagi. Saab muud pinged ka maha elatud. Ja jätke siis baaritöötajatele ilusasti tippi ka, nad on ka inimesed ja tahavad süüa.


Homme on Ööklubi ka. Mingi väljamaa bänd vist tuleb näiteks.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s