Sula rokib

Aga seda ilmselgelt mingis väikeste poiste maailmas või mõnes muus dimensioonis. Sest kui suur sula tuleb pärast Moonikaid ja nende väiksemaid õdesid, siis on päris-maailmas väike ahastus väga pehmelt öeldud. Tartu tänavad lirtsuvad ja ma võin ainult ette kujutada, mis Tallinnas toimub. Näiteks see, et mismõttes saab kaldus teepinnal olla ohtralt sügavaid lompe? Kas mingid loodusseadused ei peaks selle vastu töötama? Või võtsid nad jaanuaris puhkuse?

Raske on see elu. Ja kui juba kurtmiseks läks, siis võin veel selle üle halada, et pidin eile endale uued jalavarjud soetama. Sest sügissaabaste, millega ma viimasel ajal igal pool vabalt ringi olen lasknud, kontsaplekid vajusid kokku (ja jalatsiparandused nädalavahetustel muidugi ei tööta) ja talvesaabaste, mida asendusena kandsin, lukk ütles lõpuks üles, nii et üleeile õhtul tuli koju jalutada lumi sokis. Aga vähemalt on nüüd viisakad ja tarvilikud asendusjalanõud, kuni oma lemmikud parandusse saan viia.

Jumal tänatud, et vähemalt novembrimasendus läks sama kiirelt üle, nagu ta tuli ja jättis mind rahule. Oligi veider, et see tavapärane depressioonilaine mullu ära jäi. Oli vist liiga huvitav aeg, et seda tähele panna. Aga õnneks on nüüd ka huvitav. Eurodega arveldamine ja muu kraam, millega tegelema peab. Kusjuures, uuest valuutast rääkides, ei ole see kaupmehena selles arveldamine üldse nii hull, nagu ma kartsin. Baaris oli isegi lihtsam kui tavaliselt. Numbrid on ju nii palju rohkem väiksemad, et ega väga mööda ei saa panna. Üsna mõnus.

See nädal tuleb suuremat sorti Genklubi laks, mida ei ole väga ammu saanud. Homme Fredy kontsert, siis kaks päeva baaritööd, reedel Animal Drama kontsert ja laupäeval ronin jälle pulti. Pole aastavahetusest seda teha saanud ja ausaltöeldes on näpud juba tükk aega mikseri nuppude järgi sügelenud. Sedakorda on siis üsna viisakas teema. Soomest on bänd ja teised DJ-d on Poolast või muidu kodumaised vaata-et-lemmikmuusikud ühel hetkel olnud. Ja DJ-pult on jälle saalis. Üsna uhke, ei saa salata.


Tuleb ennast lihtsalt kooli suhtes tõsiselt käsile võtta. Ja mitte ainult minul.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s