Hakkas jälle pihta…

Kõik, kõik on uus jaanuarikuus. Kõlab igatahes loogilisemalt kui septembri kohta käiv ütlus, mida märksa laiemalt kasutatakse. Aga vaatame siis, mis väljakutseid ja võimalusi see 2011 pakkuma hakkab. Juba praegu on mõned asjad teada, mis toimuma hakkavad, nii et tuleb kätt jooksvalt pulsil hoida ja vaadata, kas asjad ikka kirja järgi lähevad.

Juba kolmapäeval soovitan kohalikel melomaanidel olla Raadio 2 lainel. Aastahitt 2010 on teema. Kell 14 vist peaks raadiosaade pihta hakkama ja seal kõlavad nii Eestist kui ka välismaalt meie rahvale enim meeldinud muusikapalad. Mõlemalt poolt siis kohad 40. – 4.

Ja siis läheb juba galaks, sest Eesti Raadio esimeses stuudios on valmis bändid ja õhtujuht Mait Malmsten. Mõned esinejad ja auhinnasaajad oleks isegi juba nagu teada… Aga igatahes vaatamist jagub, sest Purga ja tiim on õhtu väga stiilseks kujundanud. ETV-st siis näete viienda õhtul.


“Sa näed väga romantiline välja…” – sellise asja peale saab ainult kulmu kergitada ja muiata, kas pole? Eriti kui sa ise võrdleks ennast pigem mõne Jaapani anime naistegelasega…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s