Aasta viimased

Ainult mõned päevad on veel 2010-t jäänud, nii et neist päevist tuleb nüüd viimast võtta. Ja kui nüüd võtmisest rääkida, siis eile selle osaga ei saanud küll koonerdada. Aga tänase päeva sai sellele mõeldes mõnusalt endale pühendada, mida ei ole ammu teha saanud. Nii et positiivset on selles jamas enam kui küll :)

Käisime Heleni ja Virgega Auras ja see aja mahavõtt tuli kõvasti kasuks. Mullivanni massaaž tegi valutavate lihaste ja peaga imesid ja laadis imehästi akusid. Ja pärast tegin endale ilusa jõulukingi ka. Aga seda näevad ainult valitud isikud, nii et mis sellest ikka pikalt rääkida. Lihtsalt hea meel on üle pika aja natuke endaga tegeleda.

Nüüd on igatahes kindlam tunne uuele aastale vastu minna. Järgnevad päevad ja ööd saavad ju pikad tulema ja puhkust ei saa endale sel aastal enam lubada. Täna õhtul tuleb Magnusele õnne soovida, homme algab Genklubi aastavahetusprojekt, kus on ka vaja ringi asjatada. Homme on meil näiteks Fredy Schmidti soolokontsert ja ülehomme mängin Berk Vaheri ja Daysleeperi kõrval ka ise plaate. Nautimist jagub küllaga, tulge ka!


Kas sina juba tegid eilse orava soojaks?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s