Iga pühapäevahommikune peolaud

Õigemini lauaalune. Millal sina, jah sina, viimati pühapäeva hommikul laua all šampust jõid? Meie teeme seda praegu (noh, tegelikult ennist ja varsti jälle, sest lauaarvutit ju ometi ei hakka kööki laua alla tassima). Ja on… Üsna huvitav. Elu on seiklus, eks. Jaburast ideest võib väga hästi saada reaalsus, eriti kui mõte tuleb pühapäeva hommikul ja sa oled just nädalaks ajaks kodumaa tolmu jalgelt pühkimas.

Ehk siis – jumalaga, Eesti! Kuuldused sind tabavast külmalainest on ka meieni ulatunud, ehk on targem öiste miinuskraadide eest lõunamaale pageda. Tormi ja Markuse pluss-kolkänd-kuuele ei ole küll Itaalial praegu suurt midagi vastu panna, aga igal juhul on seal parem kui järgneval nädalal Eestis saab olema. Hoidke vaid pöialt, et me Laura-Liisaga kuskile Itaalia kuuse alla ei peaks jääma. Couchsurfing ei ole alati 100% kindel vahend öömaja leidmiseks. Olgu võõramaised okkalised nii huvitavad kui tahes.

Ehk siis – tuleb tähistada. Ja mis saaks olla selleks parem viis, kui sõpradega laua all šampust juua ja kuulata Pogot ja Animal Dramat? Väga ei ole ju midagi paremat :D Ja kui juhtute seda lugema lähema paari tunni jooksul ja olete Tartus, siis olete Herne tänavale teretulnud. Buss läheb pärast kella viit. Ja veel on laua all ruumi (lauda saab vajadusel ka lahti teha ja seda juurde tekitada), ainult et esimene pudel hakkab vaikselt otsa saama. Et kindel olla, võib oma pudeli kaasa võtta, meie kätt ette ei pane! Jalga taha ka mitte!


Musid olete! Järgmine joome-laua-all-šampust-õhtu juba 15. novembril!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s