Kõik tundub nii….veider…kui sa oled mu kõrval

Aga see pealkiri on mõeldud ainult positiivselt. Õigemini laveerib see positiivse ja kummastava vahepeal. Tuleb lihtsalt tõdeda fakti, et Virgega ringi liikudes juhtuvad meiega veidrad asjad. Juba on klassikaks saanud mööduv mees suure rohelise E-tähega ja… Neid veidrusi on palju, nii palju, et enam ei tule kõik meeldegi.

Aga, näiteks, kui me läinud nädalavahetusel Nõlvakult Ihaste poole jalutasime, jooksutas kuuli ikka kokku küll. Väike metsavahetee. Kedagi ei liigu, rahulik on olla ja juttu ajada. Järsku ukerdab suvalisest võpsikust välja karguga ja küürus eideke, küsib: “Vabandage, lapsukesed, kas Tartu jääb sinna poole?” ja viipab Nõlvaku poole.

Kui me paarikümne meetri pärast nägime Ihaste teel bussipeatust, siis otsustasime tagasi minna, et eideke ikkagi sinna poole juhatada, et tal lihtsam oleks linna saada. Lähemale sammudes välgatas kavalalt muigaval mammil aga käes suur nuga. Um… Noh, tõotab põnevat pildimaterjali tulla, mõtlesin ettevaatlikult. Aga mammile sai siiski heasoovlikud sõnad suurema verevalamiseta peale loetud. Mis siis, et ta vastu ajas, et miks seda bussi pool tundi oodata, kui sama hästi võiks ise linna jalutada. Tema olukorda hinnates oleks ta poole tunniga umbes poolele teele Nõlvaku poole jõudnud…

Samal jalutuskäigul juba hiljem, Tartu linnas sees, nägime näiteks suusatajaid, kaht kilekotti kolmandat taga ajamas ja hiljem ühest hooviväravast sisse vaadates lahtise tagaluugiga auto pakiruumis hiigelsuurt hundikoera demonstratiivselt, käpad laiali, meid vaatlemas. Enne ja pärast kammis ikka suhteliselt ära. Aga vahel ongi tore, kui ära kammib. Ikka on ju vaja segadusse sattuda, et maailmapilt korda saada.


Ja promo ka: varsti müügil Animal Drama debüütalbum. Täpsem info veidi hiljem, aga praegu on vaja teada vaid seda, et nende plaat tuleb endale iga hinna eest osta! :)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s