Häbitu promo

Alustangi siis üleskutsega, et kõik hea muusika austajad on oodatud täna õhtul alates kell 22 Genialistide klubisse (Tartus). Aadress Magasini 5/Lai 37taga. Põhjuseks järjekordne minu ja Virge ühispidu. Seekord sai kõrini väikeste sutsakate tegemisest suvalistel aegadel ja kogu sellest jamast, mis kaasneb eri õhtute pealkirjade väljamõtlemiseks tarvis ajugümnastikaga. Ehk siis, we proudly present:

uus peosari WANTED

teeb avalöögi juba täna (K 20.10.2010) õhtul kell 22
esimesel sariõhtul tuleb kõlaritest valimatult head muusikat
(kogemused ütlevad, et kuuleb nt Mimicryt, Bluri, La Rouxi, Popidioti jt)
puldis teie lemmikud HELINA ja ENEKEN

PS! Meie reliikvia on vabadus = piletit pole
(aga annetada võite küll südametunnistuse järgi, sest meil on elada ka vaja)

Varem on tehtud erinevaid asju: animepeod, britpopi peod, filmimuusika-pidu, tõenäoliselt esimene italo-disco Tartus, Eesti muusika õhtu, mihklipäeva-eri Michael Learns To Knock jne. Mängitud on samas/erinevas koosseisus veel Genklubi uue hooaja avapeol, Geni Ööklubi-sarja raames ja teatrifestivali DRAAMA festivaliklubis. Ehk siis hea asi, millest oleks patt ilma jääda.

* * * * *

Ja siis hoopis teist teemat ka. Tutvusin eelmisel nädalal ühe Eesti muusikamaailma tõusva tähega. Õigemini kahe noore ja andeka muusikuga. Üks neist lisaks sellele ka šokeerivalt osav tantsupartner (loomulikult heas mõttes). Aga tüübid on kohutavalt andekad ja muidu toredad. Vahel võib ühes seltskonnas täiesti ära kammida, aga pigem on siiski tegu hea muljega. Ei, vabandust, väga hea muljega siiski. Ja kui te neid kuulate (kas siis laval või lihtsalt niisama), siis saate sellest ise ka aru.

Tartus on selleks hea võimalus homme õhtul Plink Plonkis. Kui te just ei ole Genklubis kuulamas sama fenomenaalselt ägedat kooslust nimega Mainekk. Sest seda esimest kollektiivi peaks veel näha olema, sest kohe-kohe ilmub plaadilettidele nende esikalbum. Aga kes teab, millal Erki Pärnoja sõpru väljamaalt järgmine kord näeb. Kui võimalust on, kloonige end homme õhtul, sest mõlemad kontserdid algavad kell 22!

Ja nüüd asjaga pealtnäha peaaegu üldse mitte seonduv muusikapala, mille ägeda videolahenduse poolt saab hääletada sellel aadressil, et see pikemalt ühes teatud tabelis püsiks.


“Ma võin uneleda, kuid esindan end hästi” – toimib küll.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s