Videopostitus

Viimasel ajal tundub vähemalt siin blogis, et ei saa ainult tekstile lootma jääda ja tuleb piltide asemel videolinke lisada. Aga seekord on tõepoolest vaja video siia üles panna. Sest ainult jutt muusikasoovitustest rääkides ei aita. Ja lihtsalt pildid ka ei aita, nii et tuleb nii pilt kui ka muusika koos mängima lasta.

Sain Marteni kaudu üsna meeldiva üllatuse osaliseks. Leidsin verivärske Eesti bändi, kes teeb väga head muusikat. Tõele au andes olen nüüdseks neilt küll kõigest viit lugu kuulnud, aga seni tundub, et poiste tulevik tuleb helge. Lisaks on nad leidnud kellegi, kes neile väga seksika muusikavideo valmis tegi (millegipärast mõtlen ma iga kord seda kuuldes-nähes MGMT loole “Kids”). Tubli!

Pikema jututa siis otseviide Badass Yuki loole “Changeling”. Tuleb välja, et see võistleb Coca Cola Soundwave’i raames MTV mingil võistlusel. Ja kuigi tavaliselt mind sellised asjad enam ei huvita, tundub, et BY poolt võiks isegi selle poolthääle-kliki ära teha küll. Veenduge ise:

Ja et hea muusika head soovitajad ka tähelepanuta ei jääks, siis järgneb ka link minu seni lemmikule Marteni lauldud kaver-loole. Enne augustit mul Leegitsevat vast näha ei õnnestu ja seni pole neist ka piisavalt hea kvaliteediga videot youtube’is, nii et ekspluateerin siinkohal veidi superstaarisaate arhiivi:


Nautige!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s