2010 sireen

Nojah, naerge, palju tahate, aga kui tobedate naisteajakirjade aastahoroskoobid ka täiel rinnal täide hakkavad minema, võtab ikka võhmale küll. Ma ei ole ju harjunud, et kõik asjad korraga toimuvad. Et järsku voolab mingeid tüüpe iga nurga tagant ja iga kivi alt välja. Kes neil käskis samal ajal tulla? Vahetustega ei saa või?

Aga samas on ikkagi endalgi naljakas, kui üks, kes loodab, on külas, samal ajal kui endise silmarõõmu tüdruksõbraga oma mõne nädala tagusest seiklusest räägid ja siis annab neljas telefoni teel märku, et võiks koos välja minna. Nagu mis mõttes? Puudu on ainult see, et kõik eksid korraga selle peale tuleks, et võiks uuesti suhtlema hakata. Oma vaimse tervise huvides loodan, et seda niipea ei juhtu :)

Muus osas? Täna ütles meie ülemine ukselukk üles. Mis sisuliselt tähendas seda, et mina ja Mélanie üritasime uksest sisse saada ja Pedro ja Maria meid sisse lasta. Akende peale me väga loota ei saanud, sest esimestel korrustel on siin trellid ees. Hai ja hoo, kui tuli lahti peaks minema. Asja lahendas kruvikeeraja, millega Pedro pool sneprist lihtsalt uksepiidast välja kruvis. Halleluuaja!

Aga ilusaid asju ka. Eile (kuupäeva järgi juba üleeile) käis Stefan külas ja nüüd on meil läpakates töötav internet. Minul läks kõige paremini, sest naudin tasuta isikliku wifi hüvesid. Ehk siis vaatasin tagantjärgi ära kõik nägemata Bleachi mangad ja animed ja alustasin tänu Virgele ka Pandora Heartsiga. Ja sain pilte üles ja muud alla laadida. Mis on hea, sest Austraalia muusikast saigi juba puudust tundma hakatud…


Igatahes saab põnev olema, valikuid jagub.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s