Evridei is feildei

nosferatu16*üritab alustuseks tikkudega silmi lahti seisma lükata*

Üks neist päevadest. Kiire-kiire nädal on selja taga, teise, veel kiirem on ees. Ja ainus asi, mida teha tahaks, on magada. Seda sel loogilisel põhjusel, et sa ei ole seda lihtsalt saanud teha. Algselt tundus üsna võimalik stsenaarium see, kus oli kirjas umbes poolteist tundi magamist. Siis järgmine, mis ütles pool – noh, et midagigi unelaadset saaks.

Ja tulemus oli loomulikult see, et peojärgne film sai järelkaaslaseks maja koristamise ja silmad krõllis arvutiklahvide trükkimise. Vähemalt sai kella seitsme paiku tekst maha kirjutatud. Siis asjad pakitud ja paarsada meetrit tööle vantsitud, et sellest söödav teiskeelne asi kokku keevitada.

Üksi terves suures majas olemine on viimasel ajal mu trademark. Nagu ka plaanid, mida täita ei õnnestu. Täna oli plaan kohe pärast tööd kodust läbi hüpata, asjad ära pakkida ja Pärnumaale põrutada, õhtuks Viljandisse istuma minna ja homme politseis ära käia ja muud viimased toimetused ära teha. Nojah. Ajakiri läheb kohe trükikotta saatmisele, aga keha karjub raevukalt vastu kõigile plaanidele seda pikemat teed liigutada. Ilm toetab teda 100% õhuniiskusega.

Eilne oleng kiskus kohati emotsionaalseks. Enamasti olid need teised, kes tulid ja puruks tahtsid kallistada ja muid erinevaid asju teha. Tunnistan, et ühel-kahel juhul olid mul endal pisarad üsna lähedal. Veider, et sa ei taipa hinnata inimesi, kui nad sul kogu aeg ümber on. Õigemini sa hindad neid küll, aga mõnes mõttes võtad neid ikkagi enesestmõistetavalt. Vähemalt selles suhtes, et eeldad, et “nad ju teavad, kui olulised nad on”.


Aga vahel saad sa ise ka aru, kui olulised nad tegelikult on. Ja see võib jõhkralt ära kammida. Ja see kammibki.

Advertisements

One thought on “Evridei is feildei

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s