Draama-raama bäng-bäng

funny-pictures-fox-rejects-request

Vau. DRAAMA on läbi ja sel korral ei olnudki selle ajal minul oma isiklikku suurt draamat. Huvitav vaheldus. Täitsa imelik hakkas juba ja mõtlesin Virgega, et peaksin kiiresti mingi suure käki kokku keerama, et ka teistega graafikus püsida. Ei õnnestunud. Omadraama asemel oli lihtsalt väga palju teatrit ja mõned venima jäänud asjad.

Eilne lõpupidu, millelt Athenas Virgega kaks korda läbi jooksime, kandus lõpuks üle Geni ja animepidu muutus DRAAMA peoks. Muusika vahetus ja noorte japofiilide asemel valgus maja teatritegelasi täis. Oli huvitav ja kohati oli ka piinlik. Tehnilises mõttes sai veidi dramaatikat ka, aga seda juba peo lõpu poole.

P-ga oli meil naljakas jutuajamine. Miskipärast arvas ta heaks ühel hetkel jutt ajada sinnamaani, et arvestades, kui kultuursed mu huvid on, peaksin mõne näitleja ära sebima. Ma ei suutnud selle peale muud teha, kui viimaseid aastaid silmas pidades lihtsalt naerma hakata ja tähendada, et mul oleks just vahelduseks mõnd mitte-teatriinimest vaja.

Veider, kuidas ühel hetkel saab lihtsalt nii kardinaalselt mööda hinnanguid anda… Aga omamoodi oli see kuidagi naljakas. Mitte halvas, vaid lihtsalt… Naljakas mõttes. Nagu ka mõned teised festivaliaegsed asjad – mõned teravalt ja mõned haledat naljakad (see on nüüd see koht, kui mõte läheb rappa ja ma lõpetan jutu praeguseks ära).


Aga meil on Allani ja Mõmmikuga oma bänd, kus mina mängin bassi. Halleluuja!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s