Vanad head ajad vol 2

Viimased päevad on kuidagi sellised… Nostalgilised. Eile vaatasin essee ja tööasjade kõrvalt youtube‘ist viimase aasta lemmikfilmide kohta kaamerataguseid klippe ja intervjuusid. Kui Lennart veel eile teatas, et tal on mõlemad Narnia filmid olemas, oleks tahtnud talle üle leti kaela karata. Oojaa, Narnia-õhtu on tarvis ära teha. Potteri oma juba oli, aga nüüd on Narniat vaja.

Eile oli üldse heldimusi täis õhtu. Genis oli saal rahvast täis, laval vahelduva eduga ainult üks või kaks meest. Üks veetis lihtsalt DJ-puldi taga lava kõrval suurema osa oma ajast. Teine heietas mälestusi ja mängis pilli-laulis. Sebisin ennast üsna ette, klaveri juurde. Tegin pilte ja laulsin kaasa. Mõni jutt pani nii soojalt naerma, et silmad läksid korra või paar niiskekski. Uh, Eplik on ikka omaette klass. Muusika ja mälestused. Mõlemad väga head. Nüüd tuleb järgmist korda oodata. Ega see väga kaugel polegi…

Täna hommikul mõtlesin tükk aega, mida töö juurde kaasa võtta, et masinasse lükata. Eliit või Dahling. Võtsin lõpuks viimase, tegin kassile pai ja tulin tulema. Praegu on juba pikemat aega näol naeratus, täpselt nagu eile õhtulgi. Eile sai pärast kontserti noorema Kuningapojaga veidi juttu vestud, praegu paitab vanema hääl kõrvu. Ja kõige ilusam asi selle juures on see, et nädala pärast on Dahling Genis. Mitte, et need tüübid nagunii kogu aeg kohal poleks, aga siis on nad laval ja teevad üle pika aja minu lemmiklugu ka. Juhan ise lubas!

Slice my tongue in two
Make me say your name
And smile while you do it
Smile while you do it
And then do it again


Tahaks kõik laulusõnad siia kirjutada, et te saaks aru, kui head need on, aga lihtsalt kuulake neid.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s