Kolmteist

Vahel on niimoodi hea. Käisime eile Liisiga linna peal kultuurselt jauramas. Igati normaalsel kellaajal ja normaalse inimese moodi. Õhtustasime hiinapärases kesklinna toidukohas musta linnu all, kelle… Um. Tagumendist tuli välja pikk-pikk siugjas juhe. Vaatasime enda ümber hullavaid väikeseid inimesi väikese segadusvärinaga.

Üks väike blond poiss tegeles näiteks mõni aeg sellega, et jooksis meie kõrvaldiivanil järjekindlalt peaga vastu pehmet ja kõrget diivanikülge ja kukkus siis maha (diivanile). Um. Jah. Ning jauras siis õega (?) võidu teises ruumis käekujulise istme peal teise saali otsa saamises. Muigasin ühel hetkel tõsiselt ja ütlesin Liisile, keda see poiss mulle meenutab. Hetk hiljem alustas ta seda peaga vastu seina jooksmist. Pärast paari korda, kui ta seda oli teinud ja ikka veel jätkas, ohkasin ja ütlesin, et samas mine tea. Vahest ei meenuta ka. Aga pärast hakkas jälle.

Kuna viimased nädalad on vaja endale tegevust leida, on hakanud tulema mitmeid nostalgia-trippe. On olnud Creppi-nostalgiatripp, Pierre’i oma. Eile tuli lõpuks ka Wilde-nostalgiatripp. Võrdluseks Glämiga võib öelda nii palju, et kui esimeses kohas vaatasime pärast arve maksmist teineteisele otsa ja küsisime, kuhu me sööma läheme, siis Wildes kraapisime taldrikud ikka hoolega puhtaks. Ja olla oli nii hea, nii hea…

Viimasel ajal on Liisil mulle palju küsimusi, kõik ühte laadi. Vastan alati ühte moodi. Aga kaua nii saab? Ma hakkan varsti ise ka kahtlema, kuigi ma ju tean, et see ei ole võimalik. No iseenesest oleks võimalik küll, aga samas ju ei ole. At least not the last time I checked.


Öösel nägin, et oligi nii. Um. Friikis kergelt ära, kuigi ma ei ütle, et see mulle ei meeldinud. Mõnes mõttes.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s