Et siis…

…ma jään kodutuks. Päris kindlasti ja palju kiiremini, kui kokkulepe oli. Kas keegi teab kedagi, kes kuskil elamispinda pakub?

Vili vaatab mulle praegu oma armsa kutsunäoga otsa. Teen pai ja kammin ise edasi.


Ma lähen ja mõtlen natuke järele elu üle. Vale ajastus.

Advertisements

5 thoughts on “Et siis…

 1. Ühikates hakkab mingil hetkel rahvasteränne pihta. Muud ei oska tõesti pakkuda. See pole ka lahendus, et nt vundamendil istuda ja seinu ette kujutada. Pole päris… see. Nagu kohvipulber ja kuum vesi. Ei ole kohv, ei ole.

 2. Parimal juhul saaksin midagi alles suve lõpul pakkuda ja ma pole üldse kindel, kas ma enam tahan kahekesi elada, aga noh ajutiselt sõbra poolest ju võib, kuid siiski alles suve lõpus.

 3. Ja ühika peale ma ei loodaks, kui sa ikka elamisväärsesse tahad saada – seal on ebanormaalselt pikad järjekorrad. Või vähemalt vanasti olid.

 4. Ühika ma olen juba eos välistanud. Privaatsus ja oma elurütm on toredad asjad. Liiga toredad.

  Ma vaatan ja otsin ikkagi mingit elamiskõlbulikku kohta, nagu Matski välja tõi. Vast leian ka. Kui ei leia, siis on igasugused asendusvariandid vägagi päevakorral. Ajutiselt kas või.

  Aga kui kuulete mingist korterist, kuhu määramatuks ajaks saaks elama asuda, andke aga teada. Ma olen siiski avatud inimene :)

 5. Mina kolin oma nii armsaks saanud pesast juuni lõpus välja ja oleks tore, kui siia keegi oma inimene asemel koliks. Siis ma saan seda kunagi jälle piiluma tulla. Üks tuba. Kolm kunstikooli boheemi elavad kõrvaltubades, köök ja vannituba on ühiskasutuses ja duši alla saab minna pärast õdusat elava lõkke ellu puhumist boileri alla. Mmm.
  Kuus maksan umbes 1500 krooni (1200 sellest üür) majamammale. Tondiloss ise asub Karlovas, Tähe tänavas. Et siin vaikne, viisakas ja puhas elu on, oleks muidugi palju öeldud. Aga pluss on asja juures, et pärast aastat siin suudad vastu pidada igasugustes tingimustes ja igasuguste inimestega.

  Kuigi jah, kui sul kiiresti katust pea kohale vaja on, siis olen ma sind asjata tüüdanud.

  Edu!

  …Hea küll, nice try, Marian, mõtlesid baka töö juurest ära hiilida jah? Et ma ei pane tähele? Kobi oma töö juurde tagasi nüüd. Väga asjalikke asju teed siin ikka küll!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s